DP Murgašova

Detašované pracoviště Murgašova je umístěno na samostatném pozemku, v zahradě mezi starší zástavbou krčského sídliště. Po celkové rekonstrukci bylo znovu uvedeno do provozu v říjnu roku 2011. Celková kapacita objektu je 56 uživatelů.

Murgašova C Murgašova B Murgašova A

Pracovní tým 3 aktivizačních pracovnic ve spolupráci s pracovníky přímé ošetřovatelské péče, pečuje o společenské a kulturní vyžití uživatelů. Organizují různé druhy společenských akcí, výletů po celé ČR a zájmových kroužků (kroužek vaření a domácích prací, výtvarný kroužek, plavání, kondiční tělocvik, procházky po okolí, nákupy, apod.). Stejný tým zabezpečuje a organizuje pracovní realizaci pro ty nejschopnější uživatele.

BUDOVA A

Ve dvou podlažích trvale žije 16 uživatelů v jedno a dvoulůžkových pokojích, sociální zařízení je na každém podlaží společné. Na obou podlažích mají k dispozici společný obývací pokoj/hernu, kuchyňku, technické zázemí s pračkou. Jsou zde umístěni uživatelé nejmladší věkové kategorie od 10 do 30 ti let, kteří absolvují povinnou školní docházku v Základní speciální škole v Praze 2, kam denně dojíždějí.

BUDOVA B

Ve třech podlažích trvale žije 24 uživatelů v jedno a dvoulůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením. Na všech třech podlažích je k dispozici společný obývací pokoj, kuchyňka, technické zázemí s pračkami a sušičkami prádla. Jsou zde umístěni uživatelé starší věkové kategorie od 30 do 68 let.

BUDOVA C

Ve třech podlažích trvale žije 16 uživatelů ve 12 jednolůžkových a dvou dvoulůžkových garsoniérách,s vlastním sociálním zařízením, předsíňkou a kuchyňskou linkou. Jsou zde umístěni uživatelé od 24 do 66 let, kteří pracují v chráněných dílnách nebo na chráněných pracovních místech různého zaměření, např. v pekárně, kavárně, prádelně, apod.

Fotografie z oddělení

Oddělení A+C

Zdeněk Šrek

+420 727 989 500
srek@dozp-sulicka.cz

Oddělení B

Jana Korintusová

+420 773 001 348
korintusova@dozp-sulicka.cz